VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Mladším žákyním se podařil útok na stříbro!

06.04.2014 | Ještě v neděli ráno byly mladší žákyně VK Prostějov A dva body za st. žákyněmi TJ Šumperk na třetím místě v rámci Krajského přeboru Olomouckého kraje mladších žákyň.

Holky zabojovaly, vyhrály dnešní turnaj a tím se celkově posunuly přes Šumperk. Nepokazila to ani ranní porážka právě od Šumperka. Holky se dokázaly otřepat, přidaly na bojovnosti, zbývající utkání vyhrály a v posledním zápase dne s Uničovem předvedly napínavý a krásný volejbal plný zvratů a hezkých výměn. Však si všechny aktérky tohoto utkání vyslechly z úst předsedy krajského volejbalového svazu Jana Zatloukala zaslouženou pochvalu:"Byla to reklama na volejbal."
Za A družstvo nastoupily a stříbrné medaile získaly:
Tereza Dofková, Klára Dvořáčková, Kateřina Fialová, Adriana Jurčíková, Gabriela Kašinová, Tereza Korhoňová, Viktorie Nečasová, Terezie Ondroušková, Klára Přecechtělová a Barbora Skládalová.
Gratulujeme!
Ani děvčata z ostatních dvou družstev se nestratila. Družstvo B také vyhrálo dnešní skupinu a celkově získalo 9. místo a družstvo C svým výkonem příjemně překvapilo a dokázalo dnes své soupeřky potrápit. Dnešní jejich výkony jsou bezesporu dobrým základem pro další práci. Pochvala holky!
Za družstvo B a C v soutěži nastupovaly: Burgetová Natálie, Košťálová Alena, Kratochvilová Kristýna, Opatřilová  Patricie, Parobková Petra, Pešátová Hana, Pořízková Tereza, Sedláčková Nikol, Smékalová  Adéla, Steiglová Tereza, Šmehlíková Barbara, Šobrová Laura, Šterclová Natálie, Švecová  Simona, Vinklerová Viktorie, Vybíralová Radka, Začalová Martina a Zamrazilová Linda