VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbalový svaz FIVB CEV
Nejbližší zápasy A týmu
21.04.2018 17.00VK Prostějov - Olomouc
25.04.2018 17.00Olomouc - VK Prostějov
28.04.2018 17.00VK Prostějov - Olomouc
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
9x Mistryně České republiky
9x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice Champions League
Tabulky
1VK Prostějov181710054:51457:97953
2VK UP Olomouc181420249:121457:110246
3VK Královo Pole181120540:251454:134037
4VK Dukla Liberec18923441:271539:136834
5TJ Ostrava181101638:261463:130834
6TJ Sokol Frýdek - Místek186201029:371339:150322
7PVK Olymp Praha18424828:401368:144720
8Volejbal Přerov182321123:451331:148514
9TJ Sokol Šternberk182041216:491149:150710
10Fénix Brno18000182:54880:13980
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Volejbalistky VK Prostějov v tomto ročníku českých soutěží ještě neprohrály. Udrží tuzemskou neporazitelnost až do konce sezóny 2017/18?

(123)
Ano, přesvědčivě.
(12)
Ano, ale s problémy.
(12)
Ne, v play off jednou podlehnou.
(65)
Ne, v play off víckrát prohrají.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Naše starší i mladší žákyně vstoupily skvěle do krajského přeboru

06.10.2016 | Kvalifikačními turnaji odstartovaly krajské přebory starších i mladších žákyň 2016/17 ve volejbalu. Elitní výběry VK AGEL Prostějov si v obou věkových kategoriích vedly výborně a díky samým vítězstvím postoupily pro první kolo svých soutěží do výkonnostně nejvyšších skupin A.

Mladším žákyním vékáčka, jež vede kouč Jindřich Němeček, stačily ke stoprocentně úspěšné kvalifikaci dva triumfy 2:0 nad Přerovem A a Olomoucí B. Starší žákovské Agelky U15 trénované Solange Soares potřebovaly vyhrát třikrát, a to nad Šumperkem B, Přerovem B i Olomoucí D vždy stejně hladce 2:0. Soutěž zahájily rovněž další týmy prostějovského oddílu se střídavými výsledky, jejichž kompletní přehled najdete níže.

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ 2016/17 – KVALIFIKACE
Skupina A – výsledky: Prostějov C – Šternberk 0:2 (-13, -3), Prostějov C – Olomouc E 0:2 (-13, -12), Prostějov C – Olomouc A 0:2 (-8, -7). Pořadí: 1. VK UP Olomouc A 6, 2. TJ Sokol Šternberk 5, 3. VK UP Olomouc E 4, 4. VK AGEL Prostějov C 3.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Olomouc B 2:1 (-11, 16, 12), Prostějov B – Přerov A 0:2 (-12, -12), Prostějov B – Moravská Třebová 2:0 (15, 15). Pořadí: 1. Volejbal Přerov A 5, 2. VK AGEL Prostějov B 5, 3. VK UP Olomouc B 4, 4. TJ Slovan Moravská Třebová 4.
Skupina C – výsledky: Prostějov A – Olomouc D 2:0 (7, 13), Prostějov A – Přerov B 2:0 (4, 12), Prostějov A – Šumperk B 2:0 (11, 13). Pořadí: 1. VK AGEL Prostějov A 6, 2. TJ Šumperk B 5, 3. VK UP Olomouc D 4, 4. Volejbal Přerov B 3.
Skupina D – výsledky: Prostějov D – Šumperk A 0:2 (-14, -7), Prostějov D – Olomouc C 0:2 (-20, -15), Prostějov D – Uničov 0:2 (-7, -12). Pořadí: 1. KRS Uničov 6, 2. TJ Šumperk A 5, 3. VK UP Olomouc C 4, 4. VK AGEL Prostějov D 3.
Baráž – výsledek: Prostějov B – Olomouc D 2:0 (5, 11).

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ 2016/17 – KVALIFIKACE
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Přerov B 0:2 (-21, -16), Prostějov B – Česká Třebová 0:2 (-14, -11), Prostějov B – Uničov 0:2 (-20, -14). Pořadí: 1. SK Geodézie Česká Třebová 6, 2. KRS Uničov 5, 3. Volejbal Přerov B 4, 4. VK AGEL Prostějov B 3.
Skupina C – výsledky: Prostějov A – Olomouc B 2:0 (9, 8), Prostějov A – Přerov A 2:0 (13, 22). Pořadí: 1. VK AGEL Prostějov A 4, 2. Volejbal Přerov A 3, 3. VK UP Olomouc B 2.