VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
19.01.2019 15.00VK Prostějov - KP Brno
22.01.2019 18.00VK Prostějov - Alba Blaj
26.01.2019 17.00Šternberk - VK Prostějov
02.02.2019 16.00Přerov - VK Prostějov
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
1VK UP Olomouc161510048:81345:100247
2VK Dukla Liberec161120341:191380:119337
3VK Prostějov16843143:231451:128435
4PVK Olymp Praha16722534:271329:127827
5Volejbal Brno16701830:291296:129422
6VK Královo Pole16701827:301236:127222
7Volejbal Přerov16610924:341264:127720
8TJ Ostrava163021117:401168:132011
9TJ Sokol Frýdek - Místek163011217:401116:135510
10TJ Sokol Šternberk162111212:431004:13149
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Jaké místo obsadí naše volejbalistky v konečném pořadí UNIQA extraligy žen ČR 2018/19? Zkuste si tipnout!

(22)
První.
(66)
Druhé.
(61)
Třetí.
(7)
Čtvrté.
(3)
Páté či horší.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Jak dopadly naše mládežnice na Křišťálové váze v Ostravě? Výběr U17 skončil osmý a tým U19 desátý

10.01.2019 | Tradiční přípravou volejbalových mládežnic VK Prostějov na extraligové pokračování v novém kalendářním roce byla účast na mezinárodním turnaji juniorek a kadetek v Ostravě o prvním lednovém víkendu. A letošní Křišťálová váza 2019 přinesla Hanačkám jen průměrné výsledky.

Oba týmy vékáčka sice postoupily ze svých základních skupin do šestnáctičlenného play off, ale věkově starší juniorky tam vypadly hned v osmifinále a následně obsadily v pavouku o 9. až 16. místo konečnou desátou pozici. O něco lépe dopadly mladší kadetky, kterým se podařilo překonat zmíněné osmifinále a byť následně prohrály všechny zbývající duely, skončily na solidní osmé příčce.

KŘIŠŤÁLOVÁ VÁZA OSTRAVA 2018
Výsledky kadetek VK Prostějov – základní skupina A:
Sparta Varšava 2:0 (13, 15), Ostrava 0:2 (-23, -16), Plzeň kadetky 2:0 (16, 14). Osmifinále: Nový Jičín 2:1 (28, -21, 5). Čtvrtfinále: Plzeň 0:2 (-12, -13). O 5. až 8. místo: Wola Varšava 1:2 (-23, 15, -12). O 7. místo: Česká Třebová 0:2 (-24, -24).
Výsledky juniorek VK Prostějov – základní skupina D: Vyškov 2:0 (12, 14), Frýdek-Místek kadetky 0:2 (-15, -20), Plock 0:2 (-21, -13). Osmifinále: Česká Třebová 1:2 (-23, 23, -11). O 9. až 16. místo: Plzeň kadetky 2:0 (19, 21). O 9. až 12. místo: Frýdek-Místek kadetky 2:0 (19, 21). O 9. místo: Plock 0:2 (-17, -14).
Konečné pořadí: 1. Plzeň, 2. Frýdek-Místek, 3. Ostrava, 4. Přerov, 5. Wola Varšava, 6. Uherské Hradiště, 7. Česká Třebová, 8. VK Prostějov kadetky, 9. Plock, 10. VK Prostějov, 11. Nový Jičín, 12. Frýdek-Místek kadetky, 13. Plzeň kadetky, 14. Opava, 15. Bílovec, 16. Sparta Varšava, 17. Bielsko-Biala, 18. Vítkovice, 19. Ostrava kadetky, 20. Vyškov.