VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

V reprezentacích mládežnic ČR jsou prostějovské naděje Bažó, Zapletalová, Sofková, Rozumková, Nicod a Šímová

24.06.2022 | Společná příprava mládežnických volejbalistek VK Prostějov v rámci končící oddílové sezóny 2021/22 poběží až do neděle 26. června, načež pro některé žákyně hanáckého klubu vyvrcholí účastí na Letní olympiádě dětí a mládeže 2022 (27. až 30. 6. v Národním sportovním centru PV) za družstvo Olomouckého kraje.

Vedle toho celá řada talentovaných hráček vékáčka patří do reprezentačních výběrů České republiky různých věkových kategorií. Například blokařka Julie Bažó se dlouhodobě chystá na letošní Mistrovství Evropy kadetek v Hradci Králové a Prostějově, od ledna postupně absolvovala soustředění v Kolíně, Vamberku, Prostějově, Orlických horách, opět ve Vamberku, v Jablonci a naposledy v Hradci. Stejně jako univerzálka Lucie Zapletalová, jež hostovala za extraligové juniorky VK.
Za dívčí Lvíčata ČR (starší žákyně) naskočila do některých tréninkových kempů během tohoto kalendářního roku celkem čtyři nadějná děvčata. V Mikulově to byly Natálie Rozumková a Elen Šímová, v Dobřichovicích znovu Rozumková, v Kolíně Izabela Nicod, Adéla Sofková a do třetice Natálie Rozumková, která pak nechyběla ani při druhém a třetím pobytu v Mikulově. Tam ji naposledy doprovodily i Sofková s Šímovou.