VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022


facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Domácí premiéra žen vékáčka v novém ročníku extraligové soutěže přijde o pět dní dříve oproti původnímu losu

06.08.2022 | Podle původního rozlosování UNIQA extraligy žen ČR 2022/23 měly volejbalistky VK Prostějov nastoupit poprvé doma až v 5. kole. Tedy 27. října proti Přerovu. Tahle skutečnost se však změnila, premiérový duel na vlastní palubovce odehrají o jedno dějství a pět dnů dříve.

„Vedení klubu z Králova Pole se na nás obrátilo s prosbou, jestli bychom si nemohli prohodit pořadatelství vzájemných utkání v základní části, protože 22. října mají obsazenu svou halu jinou akcí. Této žádosti jsme bez problémů vyhověli,“ prozradil sportovní ředitel a hlavní kouč hanácké organizace Miroslav Čada.
Nově tak platí, že v sobotu 22. 10. prostějovské ženy přivítají KP Brno v Národním sportovním centru PV. Zatímco 10. prosince se představí v brněnské Městské hale míčových sportů ve Vodově ulici.

Beze změny zůstal zápasový program vékáčka v úvodních třech extraligových kolech blížící se sezóny. Což znamená 8. října vstup do nejvyšší tuzemské soutěže na hřišti Sokola Frýdek-Místek, následně 15. 10. volno a 20. října cestu na Olymp Praha.